Wielkie Uwielbienie

Uwielbienie to język mieszkańców nieba, język synów i córek Królestwa Bożego. Przebłaganie, dziękczynienie, prośby - wszystko przeminie. Uwielbienie trwać będzie całą wieczność. My uwielbiamy Boga, a On nas uzdrawia. 

Noc łaski

Serce Jezusa płonie tak wielką miłością do Ciebie, że nie może już powstrzymać w sobie płomieni tego ognia. Całonocna adoracja to przestrzeń ogromnej łaski, choć wydaje się stratą czasu. Przyjdź i ogrzej się przy Jezusie.

Kursy Alpha

Czasami łatwiej jest nie zadawać pytań. Na kursie Alpha uważamy jednak, że w życiu warto znać na nie odpowiedź. Alpha jest okazją do odkrywania sensu życia i chrześcijańskiej wiary w otwartym i przyjaznym środowisku.

Rekolekcje

To szczególny czas pogłębiania swojej relacji z Bogiem. Jest to również okazja do wypoczynku w pięknej okolicy. Rekolekcje przeznaczone są dla dorosłych, młodzieży pełnoletniej oraz rodzin z dziećmi. 

Skauci Króla

Formacja chrześcijańska od najmłodszych lat może być niesamowicie atrakcyjna. Forma skautingu gromadzi kilkadziesiąt dzieci i jest przestrzenią do pochylenia się nad Słowem Bożym, modlitwy oraz dobrej zabawy.

Konferencje

Raz w miesiącu gościmy ciekawych ludzi, którzy nas inspirują, intrygują i poszerzają nasze horyzonty. Staramy się nagrać każdą z konferencji i opublikować ją na naszej stronie. Zapraszamy.

Przyjdź na nasze spotkanie

Gdzie: Środkowe wejście od tyłu budynku kościoła przy ul. Kużaja 52 w Radzionkowie.

Modlitwa uwielbienia:

  • Pierwsza niedziela miesiąca, o godzinie 10:00.
  • Każdy wtorek, z wyjątkiem wtorków po pierwszej niedzieli miesiąca, o godzinie 18:50.

Uwielbienie tańcem: Pierwsza środa miesiąca, o godzinie 20:00

KObiety RAzem LEpiej: Trzeci czwartek miesiąca, o godzinie 18:00