Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno;
wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz

(1Kor 13, 12)

 „Twarzą w twarz”  czyli rekolekcje dla tych, 

którzy chcą doświadczyć tajemnicy Spotkania

Nasze osobiste spotkania z Jezusem zaczynają się od propozycji Chrystusa. On pierwszy wchodzi w nasze życie i zaprasza do rozmowy, do dialogu. Ale głos Boży jest bardzo delikatny. Bóg mówi w ciszy. Gdy jej zabraknie, istnieje niebezpieczeństwo rozminięcia się z Nim.

Niekiedy łatwiej byłoby nam pozostać w sferze idei, marzeń o Bogu, pięknych pragnień, by uciec od rzeczywistości. Jezus jednak mówi wprost: stań w prawdzie. Nie próbuj zaciemniać ogólnikami, teorią istotnych problemów twojego życia! Nie uciekaj w sprawy zewnętrzne, by nie wchodzić w głębię siebie i prawdy o sobie! Zobacz, kim jesteś, jak żyjesz, do czego zmierzasz. I dalej: zobacz ranę swojego serca; zobacz, co cię boli, dlaczego cierpisz; zobacz swój wrzód. Zobacz świat, który sam tworzysz, swoje poczucie bezpieczeństwa, “swego boga”, którego sobie stworzyłeś i któremu służysz.  I powierz Jezusowi wszystkie swoje rany i wrzody. On może je oczyścić “wodą życia”.

Jeśli chcesz stanąć z Jezusem „twarzą w twarz” zapraszamy Cię na  rekolekcje letnie do „Oblackiej Przystani” w Kokotku.

Zaczynamy 31.07.2022r. (zaczynamy kolacją o 18.00, po niej rejestracja uczestników).

Kończymy 07.08.2022r. (zakończenie po obiedzie, w godzinach popołudniowych).

Koszt rekolekcji:

  • dla osób dorosłych i dzieci powyżej 12 lat : 870 zł
  • dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat: 600 zł
  • dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat: 500 zł
  • dzieci poniżej 3 roku życia, które dzielą łóżko i spożywają posiłki z rodzicami, przebywają na rekolekcjach bezpłatnie. Dla najmłodszych dzieci istnieje możliwość dokupienia posiłku.

Formularz rejestracyjny

Wypełnienie formularza nie jest potwierdzeniem uczestnictwa w rekolekcjach. Po wypełnieniu formularza, weryfikacji danych i ilości dostępnych miejsc  skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić rejestrację.

Uwaga! Brak miejsc – zapisujesz się na listę rezerwową.

[caldera_form id=”CF61ec1c0282e65″]