Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Rekolekcje i warsztaty tylko dla członków wspólnoty

17 marca 2023 godz. 18:00 - 19 marca 2023 godz. 15:00

Jeśli chcę coś komuś dać, muszę najpierw sam to posiadać. Aby móc oddać się Panu na WŁASNOŚĆ, muszę najpierw należeć do siebie.

W czasie pierwszego wyjazdu dla członków wspólnoty, a więc tych spośród nas, którzy zdecydowali się wejść w przymierze, chcemy przyjrzeć się swojemu człowieczeństwu w Bożym świetle, chcemy zobaczyć kim jesteśmy, aby wiedzieć, co tak naprawdę dajemy Chrystusowi, gdy mówimy, że pragniemy być Własnością Pana. Wierzymy, że głębsza świadomość tego, jak funkcjonujemy jako ludzie – zarówno na poziomie duchowym, jak i fizycznym oraz psychicznym – pozwala na tworzenie coraz zdrowszych, piękniejszych i bardziej dojrzałych relacji – także tej najważniejszej relacji w naszym życiu, a więc więzi z samym Bogiem.

W planie wyjazdu, na który wybieramy się do Siedlca w dniach od 17 do 19 marca, nie zabraknie więc czasu na kreatywną integrację i lepsze poznanie siebie nawzajem, warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, pogłębienie treści dotyczących chrześcijańskiej tożsamości poprzez konferencje (które wygłosi dla nas s. Bogna Młynarz ZDCh) oraz na modlitwę osobistą i towarzyszenie sobie w przeżywaniu bliskości z Bogiem i drugim człowiekiem.

Koszt wyjazdu (noclegi wraz z wyżywieniem):

300 zł – pokoje o podwyższonym standardzie, z prywatnymi łazienkami
280 zł pokoje ekonomiczne (z łazienkami wspólnymi na korytarzu)
Dzieci do lat 10 – 50% ceny noclegu dla osoby dorosłej
Dzieci do lat 3 – pobyt darmowy

Zapraszamy do zapisów!

Brak miejsc, zapisujesz się na listę rezerwową.

[caldera_form id=”CF63ac7e10d0e1d”]

Details

Start:
17 marca 2023 godz. 18:00
End:
19 marca 2023 godz. 15:00

Venue

Dom rekolekcyjny w Siedlcu
Siedlec 1
Krzeszowice, 32-065 Polska
+ Google Map
View Venue Website