Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kurs Nowe Życie

20 maja 2022 godz. 17:00 - 22 maja 2022 godz. 17:00

Kurs Nowe Życie to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie i zyskania nowych perspektyw i możliwości. Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie. Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie.

Ten kurs jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji, które powstały jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe. Mogą w nim uczestniczyć zarówno ci, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i ci, którzy tego nie dostrzegają.

Celem weekendu jest pomoc Tobie w odnalezieniu żywego i zainteresowanego Tobą Boga.  Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę i że On jest Ojcem pełnym dobroci zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi.

Spotkania w ramach kursu odbędą się w piątkowe popołudnie, sobotę (cały dzień) oraz w niedzielę. Cena kursu obejmuje wyżywienie. Koszt to ok. 100 zł (dokładna kwota zostanie podana). Kurs jest dla osób pełnoletnich.

[caldera_form id=”CF62553fa6b25dc”]

Details

Start:
20 maja 2022 godz. 17:00
End:
22 maja 2022 godz. 17:00

Organizer

Wspólnota “Własność Pana”
Phone
506 053 747
View Organizer Website

Venue

Wspólnota “Własność Pana”
ul. Kużaja 52
Radzionków, 41-922 Poland
+ Google Map
View Venue Website