Zachwyceni – Rekolekcje dla tych, którzy chcą widzieć piękno

Kiedy ostatni raz coś Cię ZACHWYCIŁO? Ale tak wiesz, naprawdę: tak, że zaparło Ci dech w piersiach, że usta otwarły Ci się ze zdumienia. Pamiętasz? Twoje serce zabiło mocniej, a Twoje oczy… no właśnie, co zobaczyły wtedy Twoje oczy?

“Ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć jak wielkie rzeczy Bóg przygotował tym, którzy Go miłują” 1Kor 2,9

Wszystko, co dziś wzbudza nasz najwyższy podziw, naszą najszczerszą radość jest niczym w porównaniu z tym, co chce nam ofiarować nasz Najlepszy Ojciec.

Wierzymy, że tegoroczne rekolekcje dla każdego, kto zechce wziąć w nich udział, staną się okazją do odkrycia wielu cudów Bożej miłości, które w biegu codzienności lubią nam umykać.

On naprawdę pragnie, abyśmy już na wieczność pozostali ZACHWYCENI.

Rekolekcje przeznaczone są dla dorosłych, młodzieży pełnoletniej, rodzin z dziećmi. Dla wszystkich, którzy chcą wypocząć w pięknej okolicy oraz pogłębić swoją relację z Bogiem. Na naszych rekolekcjach jest mnóstwo sposobności do modlitwy, do poszerzenia wiedzy, do skorzystania z sakramentów. Czas wypoczynku, dobrej zabawy, luźnych rozmów i spotkań jest nie mniej istotny. Jak co roku chcemy rozsądnie wszystkie te elementy połączyć aby był to dla każdego wyjątkowy czas.

Zaczynamy w piątek 21 czerwca od kolacji a kończymy 28 czerwca obiadem. Jest to pierwszy tydzień letnich wakacji.

Koszt rekolekcji:

  • 650 zł dla dorosłych;
  • 325 zł dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat;
  • bezpłatnie dla dzieci do 3 roku życia, które dzielą łóżko i spożywają posiłki z rodzicami. Dla najmłodszych dzieci istnieje możliwość dokupienia posiłku. 

Formularz rejestracyjny

Wypełnienie formularza nie jest potwierdzeniem uczestnictwa w rekolekcjach. Po wypełnieniu formularza, weryfikacji danych i ilości dostępnych miejsc,  skontaktujemy się z Tobą aby potwierdzić rejestrację.

[caldera_form id=”CF5bfbf87d75065″]